Restaurang & Catering

Gräsmark Pizzeria

Pizza, Sallad Kebab Hamburgare Servering och avhämtning Gräsmark Pizzeria på Facebook.

Kontaktperson: Beinur Chiamil

Telefon: 0565-40045

Mail: chiamil_beinur@yahoo.com

Address: Kyrkogatan 19 686 98 Gräsmark

Kalasmakeriet på Prästgårn AB

Vi anordnar bröllop, dop, begravningar, födelsedagsfester, gruppbokningar och catering.

Kontaktperson: Kerstin Andersson

Telefon: 0565-40010

Mail: kerstin@kalasmakeriet.se

Address: Prästgårdsvägen 3 68698 Gräsmark

Camping & Boende

Gräsmarks Hyresbostäder

Hyreslägenheter

Kontaktperson: Ingemar Pettersson

Telefon: 070-2783143

Mail: ipfastigheter@hotmail.com

Address: Granbäckstorp 38 68698 Gräsmark

Gräsmarksgården

Camping, stugor & vandrarhem. Vi hyr även ut kanoter och kajaker.

Kontaktperson: Johanna Stor

Telefon: +46(0)56540095 +46(0)705866423

Mail: info@grasmarksgarden.com

Address: Uddhedsängen 30 686 98 Gräsmark

Kymsbergs Herrgård

Kymsbergs Herrgård Rofyllt och naturskönt läge vid sjön Kymmen. Flygelbyggnad med 5+6 bäddar. Tillgång till båt.

Kontaktperson: Lena Kulander

Telefon: 0703-376769 0703-218899

Mail: kymsberg@hotmail.com

Address: Kymsberg 686 98 Gräsmark

Magneberg Turishotell

B&B och självhushåll för grupper

Kontaktperson: Kjell Johansson

Telefon: 0565-40370 076-7770370

Mail: magneberg@telia.com

Address: Magneberg 10 68698 Gräsmark

Nature Adventure

När ni besöker oss får ni möjligheten att upptäcka den fantastiska natur som Värmland har att erbjuda. Utforska djur och natur på nära håll med tex. cykel på någon av våra rutter under dagarna, njut sedan av en god middag...

Kontaktperson: Johan Särnmark, Björn Särnmark

Telefon: 072-7477889, 070-6342612

Mail: johan@natureadventure-gs.se info@natureadventure-gs.se

Address: Sandviken 47 686 98 Gräsmark

Uddheden Fastigheter

Uthyrning av lägenheter

Kontaktperson: Catarina Jernberg

Telefon: 072-5719581

Mail: catarina@briggsparts.se

Address: Blåbärsstigen 9 68698 Gräsmark